Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post

האם אתם יודעים מהם היתרונות של הטיפול ברפלקסולוגיה?

רפלקסולוגיהרפלקסולוגיה מסייעת לגוף לשמור על בריאות ואיזון פיזיולוגי.

היא מעוררת וממריצה את מנגנון הריפוי העצמי של הגוף. מטרתה להביא את הגוף לתפקוד הרמוני, מתואם ומאוזן, המחולל תחושת חיוניות, רווחה ובריאות מיטבית.

לאחרונה נשאלתי על ההצלחות עקב השימוש ברפלקסולוגיה, בסופו של הדבר העדויות מהשימוש בטיפול מדברות בעד עצמן. תקוותי היא שהטיפול יסייע לכם:

כאבי ראש – תלוי בסמפטומים, אנחנו משתמשים בנקודות רפלקסולוגיות על מנת לשחרר  באופן טבעי חומרים אנטי דלקתיים בגוף, ובנוסף לעבוד על נקודות כאב בכפות הידיים והרגליים.

מגרנות – כשהם מורגשות – כשמפעילים עוצמה על נקודות הכאב בצואר, כתפיים, לסט, ובראש,הכאב מופחת והכאב נספק. מעבר לכך הטיפול לא רק מסייע להקלה מיידית אלא גם לדיכוי המיגרנה עד היעלמותה.

הפרעות במערכת העיכול – רפלקסולוגיה מסייעת להתגבר על מחלת קרוהן, קוליטוס כיבית, תסמונת רגיזת, אי- סיבולת למזון, שלשולים ועצירות. המטרה היא לשפר ספיגה, להפסיק כאבים, לשחרר סתימות, לרפא את הדופן הפנימית של המעי הגס וכך להגביר את התועלת של מערכת החיסון.

” סבלתי במחלת קרוהן והרגשתי כאב אדיר עקב סתימה במעי . עברתי ניתוח לפני כמה שנים ואושפזתי בבית חולים  כמה פעמים בעקבות המחלה. לאחרונה החל הכאב שוב. אחרי הטיפול הרפלקסולוגי הראשון הרגשתי הקלה ואחרי הטיפול השני, הרגשתי הרבה יותר טוב. הסתימה השתחררה  ללא  אשפוז נוסף בבית החולים “

מתח ולחץ – כשהגוף נמצא ברגע משבר ,התפקוד של מערכת החיסון יורדת. הרפלקסולוגיה מעצימה את חסינות הגוף ומפחיתה את המתח שנצבר בה.

כאבי גב וצואר – לבני אדם נקודות רפלקסולוגית בכפות הידיים והרגליים. באמצעות גירוי נקודות אלו ניתן לחוש הקלה בכאב ושחרור של שרירים כואבים ותפוסים . באופן טבעי, הרפלקסולוגיה משחררת חומרים אנתי דלקתיים בגוף.

דבורה קור! תותחית על
“יום רביעי בלילה, כאבי גב נוראיים, פשוט לא יכולתי לזוז. מה עושים? מחר טיול ג’יפים לגולן. הילדים יתאכזבו מאוד. ואז לאישתי האהובה יש רעיון אדיר. למרות שהשעה מאוחרת, דבורה תעזור. והיא עזרה. טיפול מדהים ומסור, מקצועני ועם המון רגש. לא האמנתי שאחרי טיפול רפלוקסולגיה אני אחזור לעמוד על הרגלים.
ולא רק לעמוד! טיול ג’יפים של יומיים בגולן
אז באמת- תדעו שאם כואב לכם, דברו עם דבורה.
ודבורה- את מקסימה ומטפלת נהדרת. תודה רבה”!!!

אקזמה ובעיות עור – עור אדום, מגרד וכואב, מופחת על ידי טיפול ברפלקסולוגיה. אפשר להקל גם באקזמה הורמוני במשך הריונות.

בעיות פוריות – רפלקסולוגיה הנה כלי מופלא להביא את מערכת הרבייה לאיזון ולתפקוד מיטבי. רפלקסולוגיה מסייעת בביוץ, תסמונת שחלות פוליציסטיות, אנדומטריוזיס והעדר וסת.

הריון – הטיפול עוזר בתפיסת הריון, שליטה על בחילות, הקאות ועייפות. מפחית את הנפיחות ברגליים וגם כאבי גב וסיאטיקה.הטיפול מועיל באינדוקציה טבעית (זרוז) אחרי השבוע ה40 ויכול לסייע בלידת עכוז. רפלקסולוגיה מכינה את הגוף ללידה ולהנקה על ידי הפרשה של ההורמונים אוקסיטוסין ופרולקטין .

“יש לי עבר של תינוקות במשקל לידה נמוך והריונות קשים. בזכות רפלקסולוגיה, ילדתי בן ראשון במשקל של יותר מ2.5 קילו. רפלקסולוגיה גם עזרה בהצלחה בהנקה.”

“רפלקסולוגיה עזרה לי להכנס להריון באופן טבעי כשהפריה חוץ גופית לא הצליח להניב תוצאות”

סרטן –הטיפול מסייע בחיזוק  המערכת החיסונית ובהגדלת רמת ספירת הדם, על מנת להכין את הגוף לקבלת טיפולים כגון כימוטרפיה. ישנו גם הקלה בתופעות הלווי כתוצאה מבחילות והקאות, פה יבש, ופצעי גרון, עייפות, תשישות, כאב ושלשול.  בנוסף, רפלקסולוגיה  עוזרת בניהול רגשות מוגברים בזמן המחלה.

הפרעות קשב וריכוז – רפלקסולוגיה מסייעת בחומרת תופעות לוואי בעקבות השימוש בתרופות כגון  ריטלין, קונצרטה. זה עוזר לגוף להשתחרר ולהרגע באופן טבעי וגם מסייע עם בעיות שינה, ממריץ תיאבון ותומך בגדילה אצל ילדים.

 סכרת – רפלקסולוגיה עוזרת במערכת האנדוקרונית על ידי הזרמת הדם לכל חלקי הגוף, בייחוד לגפיים. ובנוסף הטיפול מפחית אי- נוחות ברגליהם של מטופלי נורופתיה.

Share Post:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

Stay Connected

More Updates

Are you looking for meaning in your life?

Download my FREE lecture:
“Logotherapy – 3 secrets to transform your struggles”